do początku mapa serwisu kontakt  
Aktualności
100-lecie odzyskania niepodległości

11 listopada to najważniejsze święto narodowe w Polsce. W tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami okupantów. 

 

 

 

 

więcej
 
Pokaz grupy ZELEKTRYZOWANI

 

 

W dniu 6 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się pokazy grupy "Zelektryzowani". 

 

 

więcej
 
Śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc. Każdego roku  8 listopada zachęcamy dzieci do  obchodzenia  Dnia Śniadanie Daje Moc.

 

 

 

więcej
 
Pasowanie na ucznia

30 października 2918r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Skotnikach. Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny oparty na wierszach i piosenkach przygotowany specjalnie na tę okazję pod czujnym okiem pani wychowawczyni.

więcej
 
Odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej generała Stanisława Grzmot-Skotnickiego

18 października 2018r. odbyła się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy upamiętniającej

Generała Brygady Wojska Polskiego Stanisława Grzmot - Skotnickiego.

 

więcej
 
Zaproszenie

Zapraszamy serdecznie na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy upamiętniającej Generała Brygady Wojska Polskiego Stanisława Grzmot-Skotnickiego.

 

więcej
 
Pokazy rekonstrukcyjne

7 i 13 września oraz 5 października uczniowie klasy piątej uczestniczyli w pokazach rekonstrukcyjnych  zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu w ramach projektu "Żywa lekcja Niepodległości". 
 

więcej
 
Szkolenie pocztów sztandarowych

W dniach 7 i 13 września 2018 r. odbyły się  warsztaty profesjonalnego przygotowania pocztów sztandarowych zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu w ramach projektu pn. "Żywa lekcja Niepodległości", które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W warsztatach, prowadzonych przez Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich, wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Samborzec. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy piątej.

więcej
 
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019


Uroczysta inauguracja  roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się

w poniedziałek 3 września 2018 r. o godz. 9.00.

Godz. 8.00 - Msza Święta - w kościele parafialnym w Skotnikach.. 
                                                            Serdecznie zapraszamy!
 

 
Wycieczka do Zawoi

W dniach od 6 do 8 czerwca uczniowie klas II - VII udali się na wycieczkę szkolną do Zawoi w Beskidzie Żywieckim. Po przyjeździe do Zawoi udaliśmy się na spacer po najdłuższej, bo liczącej 18 km długości wsi. Następnie udaliśmy się do Parku Czarnego Daniela, gdzie zobaczyliśmy różne zwierzęta. 

więcej
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>