do początku mapa serwisu kontakt  
Aktualności
Ogłoszenie

 

Uwaga!!!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej

 

nowej strony internetowej

 

www.pspskotniki.manifo.com

 
 

 
Życzenia świąteczne
 

 
Tydzień kolorów

    
 

 
Dzień bez plecaka


16 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień bez plecaka.
Tego dnia uczniowie zamienili zwykłe, standardowe plecaki na coś nietypowego.
Wszyscy wykazali się wyobraźnią i kreatywnością.
Serdecznie gratulujemy ciekawych pomysłów.

 

 
 

 
Tydzień kolorów


Samorząd Szkolny ogłasza w dniach 14 - 18 marca 2022 roku

 

TYDZIEŃ KOLORÓW


Przez cały tydzień ubieramy się do szkoły w odpowiednim kolorze: można ubrać się w całości lub mieć jakiś element garderoby, akcesoria.
W “Dniu bez plecaka” należy zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka  nie zwalnia z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia podręczników i zeszytów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Dzień Kobiet

 

 

Z okazji Dnia Kobiet

Wszystkim Paniom tym dużym i małym

składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,

szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń

oraz powodzenia w realizowaniu planów.

Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy.

 
 

 
Powrót do nauki stajonarnej
 

 
Życzenia świąteczne
 

 
Wycieczka do Warszawy

       

       Wyjazd został zorganizowany dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę ".
       Pierwszym punktem naszego zwiedzania był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Ze względu na termin wycieczki odwiedziliśmy znajdujące się w nim szklarnie. Podziwialiśmy tam bogatą kolekcję sukulentów, a także rośliny klimatu śródziemnomorskiego. Oprócz tego w szklarniach zobaczyliśmy rośliny tropikalne i subtropikalne oraz egzotyczne rośliny użytkowe takie jak kawa, imbir, pieprz.
       Następnym etapem wycieczki było Muzeum Neonów, unikatowe na skalę europejską. Znajduje się tam ponad 200 neonów, kultowe napisy i fascynujące historie.
       Drugiego dnia zwiedziliśmy Muzeum Łazienki Królewskie – Pałac na Wyspie, Amfiteatr, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Następnie udaliśmy się na spacer ulicami Starego Miasta.
      Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mogli samodzielnie odkrywać tajemnice natury, przeprowadzać doświadczenia, sprawdzać możliwości swojego ciała czy obejrzeć innowacje, które wkrótce zagoszczą w naszych domach. Wizyta w CNK udowodniła, że nauka nie musi być nudna. Wrażenia oraz wiedza praktyczna z tego wyjazdu jest nieoceniona.

 

     

 
 

 
Dzień Patrona Szkoły

        8 grudnia z okazji Dnia Patrona Szkoły zostały przeprowadzone warsztaty scrapbooking przez Panią Jagodę Szczęsną z JagodowyProjekt. Uczniowie wykonali świąteczną SHAKER CARD.

        Następną atrakcją Dnia Patrona był konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy wykonany z kolorowego papieru. W kategorii klas młodszych pierwsze miejsce zajęła klasa 2, a w kategorii klas starszych wygrała klasa 6, która wykonała łańcuch o długości 50m.
        W tym dniu odbył się również kiermasz ciast zorganizowany przez wolontariuszy z klasy 8. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Szlachetny Gest.

 

 

 

 
1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>